Askıda Ne Var

Sen askıya yemek, kıyafet, tiyatro bileti, kitap bırak; üniversite öğrencisi de askıdan alsın. Öğrenciler ekonomik sıkıntı yaşamasınlar…

2012 senesinde kurulmuş bu dijital platform ile gönüllü kişiler/kurumlar, öğrencilerin faydalanması adına onlar adına yemek, konser bileti, tiyatro bileti alabilir, kıyafet, yurt dışı staj gibi farklı ürün ve hizmetler sunulmasına destek olabilir…

Bu güzel sosyal girişimin arkasında bir üniversite öğrencisinin ekonomik sıkıntılarından dolayı çalışmak zorunda kalmasını istememeleri yatıyor.

Üniversiteli gençler, kendilerini en çok geliştirebilecekleri dönemde sadece hayatlarını devam ettirmek için çalışmak yerine; bol bol şiir okumalı, iyilik peşinde koşmalı, tiyatro ve konsere gitmeli, yurt dışında staj yapabilmeli ki mezun olduklarında hem ülkeye hem de dünyaya daha fazla fayda sağlayabilsinler.

Sen ne yapabilirsin?

Gönüllü olarak üniversite öğrencilerine yemek ısmarlayabilir, sahibi olduğun/ çalıştığın kurumun ürün ve hizmetlerinin askıya bırakılması için öncü olabilir veya sosyal medya kanalların üzerinden askidanevar.com’u paylaşabilirsin.

https://www.askidanevar.com/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: