Gülmek İyileştirir Derneği

Çünkü gülmek büyük bir iyileştirici güç. Ve burası da gülmeye ihtiyacı olanlara destek olmaya çalışan bir dernek – özellikle çocuklara…

2014 yılında lösemi teşhisiyle tedavisine başlanan ve 2016’da iyileşen Bahar’ın annesi Aslı Bastıyalı tarafından, kanser hastası çocuklar ve yakınları ile toplumda gülmeye ihtiyacı olan tüm kesimlere destek olmak için kurulmuş burası ama şimdi ciddi hastalıklar, travmalar, terör, savaş gibi nedenlerle psikolojik destek ihtiyacı içinde olan tüm bireylere destek olma gayreti içinde.

En yeni projeleri ‘hijyenik oyun merkezi’; gerekli hijyen koşullarının gözetildiği bu merkezde, kanser tedavisi sebebi ile bağışıklığı baskı altında olan ve bu sebeple okula gidemeyen 3-10 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz hizmet veriyorlar.

Dernekle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Sen ne yapabilirsin?

Bağış yapabilirsin. Gönüllü olabilirsin; ofis gönüllüsü gibi ya da saha gönüllüsü, oyun merkezi gönüllüsü, gönüllü psikolog gibi.

Ya da ürünlerinden satın alabilirsin, mesela fotoğraftaki bileklikler sadece 15 TL. Benimle birlikte almak isteyenler elini kaldırsın 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: