Bir Kutu Kitap

Kitap okumayı sevdiren girişimlerden biri daha, daha doğrusu kardeş iki girişim diyelim; Bir Yudum Kitap ve Bir Kutu Kitap…

Bir Kutu Kitap’a abone olduğunda her ay özenle seçilmiş en az 3 kitap alıyorsun ve yanında da ufak sürpriz hediyeler geliyor. Ve aslında bu kitapları bir de indirimli almış oluyorsun.

Ayrıca, gerek sosyal medyada, gerek özel etkinliklerle okumayı daha da teşvik etme gayreti içindeler. Bir Kutu Kitap ile ilgili daha fazla detaylar hemen burada!

Biryudumkitap.com ise; abone olduğunda sana mail ile sabahları keyifli pasajlar gönderen bir girişim.

Her iki girişimin de kurucularından olan Alparslan Demir, 2017 Bilgi Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’nde ilk projesi olan Bir Yudum Kitap ile finale kalan 10 kişiden biri ve o sene çıkan bir yazıda bu girişimden şöyle bahsediyor.

Her sabah e-posta kutunuza 5 dakikada okuyabileceğiniz hikâye ve roman pasajları gönderen bir sosyal girişim. Türkiye’de bir günde kitaba ayrılan ortalama süreyi 1 dakikadan 5 dakikaya çıkarmayı hedefliyorum.

Sen ne yapabilirsin?

Biryudumkitap.com‘a hemen kolayca ücretsiz abone olabilirsin! Bir Kutu Kitap’ta ise hem hediyelik hem kendin için kutuları inceleyebilirsin mesela:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: