Köy Okulları Yardım Projesi

Köy Okulları Yardım Projesi, 2014 yılı Eylül ayında köy okullarında öğrenim gören öğrencilerimize ve köy okullarımızın yardım çağrılarına destek olmak için yola çıktı…

Merkezi Ağrı olan bu sosyal sorumluluk projesi tamamiyle gönüllüler aracılığıyla yürütülmektedir.

Okullarımıza ve öğrencilerimize; kırtasiye, giyim, yakıt, kitap ve tadilat konularında Köy Okulları Yardım projesi vasıtasıyla desteklerinizi gönderebilirsiniz!

Projeye Nasıl Destek Olabilirsin?

  • Bulunduğun şehirde proje adına etkinlikler yaparak tanıtıma destek sağlayabilir, okulların ihtiyaçlarının temini ve kargolanmasında yardımcı olabilirsin.
  • Bulunduğun şehirdeki işletmelerle görüşerek kitap, kırtasiye ve oyuncak toplama standları kurabilir ve bunların ihtiyaç sahibi okullara gönderimine destek olabilir, ardından kendileriyle paylaşarak proje sayfasında yayınlanmasını sağlayabilirsin.
  • Yurt dışında yaşayan gönüllüler internet üzerinden ya da Türkiye’deki bir yakını aracılığıyla okulların ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
  • İhtiyaç sahibi ailelere maddi destek sağlayabilirsin.
  • İhtiyaç sahibi öğrencilere burs desteği sağlayabilirsin.
  • Sevdiklerine doğum günlerinde onlar adına kütüphaneler kurabilir ve bu anlamlı hediye sayesinde aynı zamanda okulların ihtiyaçlarının da karşılanmasına destek olabilirsin.

Köy Okulları Yardım Projesi” için bir yanıt

Add yours

  1. Merhaba hayırlı günler. Rabbim yaptığınız yapacağınız yardımlar için sizlere gönül selameti versin.Adim ümit soyadım Kara diyarbakirin ergani ilçesinden yazıyorum.lutfen sesimize ses olur musunuz ben sınıf öğretmeniyim 50 tane öğrencim var 2.sinif.lütfen bize sadece kırtasiye malzemeleri lazım.defter kalem silgi açacak ve boya .Lütfen umudumuz olur musunuz .Ben ogrencilerime bir yere kadar yardım edebiliyorum çünkü bakmakla yükümlü olduğum 2 hastam var .Bu nedenle yardım etmekte zorlaniyorum.inşallah bizlerede yardımcı olursunuz telefon numaram 0538 727 53 21 adres Diyarbakır Ergani ilçesi. Görev yaptığım okulum adı selman ilkokulu

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: